Rukavice kombinované ( kožené / textil )

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Rukavice Corax

Rukavice šité ze syntetického materiálu s vlastnostmi jemné štípané usně,s protiskluzovými potisky na prstech, zesílenou úchopovou plochou v dlani, jemnou nylonovou tkaninou na bocích prstů. Nastavitelná manžeta na suchý zip.

Rukavice Eider 9 - 11

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část šedá hovĕzí štípenka, hřbet a vyztužená manžeta modrá bavlnĕná tkanina, podšívka v dlani. Celokožené palce a ukazováčky.

Rukavice Eider 12

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část šedá hovĕzí štípenka, hřbet a vyztužená manžeta zelená bavlnĕná tkanina, podšívka v dlani. Celokožené palce a ukazováčky.

Rukavice FireFinch zimní

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část různobarevná lícová hovĕzina, hřbet a manžeta bavlnĕná tkanina, teplá podšívka.

Rukavice Gull

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část šedá hovĕzí štípenka, hřbet a manžeta bavlnĕná tkanina, podšívka v dlani.

Rukavice Jay 10

Rukavice z vepřové lícovky v dlani s podšívkou a z tkaniny na hřbetu a manžetě. Dlaň zhotovená z jednoho kusu kůže.

Rukavice Magpie 10

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část šedá a zelená hovĕzí štípenka, hřbet a tuhá manžeta bílá bavlnĕná tkanina, podšívka v dlani.

Rukavice Magpie 11

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část šedá a zelená hovĕzí štípenka, hřbet a tuhá manžeta červená bavlnĕná tkanina, podšívka v dlani.

Rukavice Magpie 12

Rukavice prstové s manžetou, dlaňová část šedá a zelená hovĕzí štípenka, hřbet a tuhá manžeta zelená bavlnĕná tkanina, podšívka v dlani.